Шафи купе

Шафи-купе – це сучасний і універсальний спосіб упорядкувати свої речі. Відколи цей вид меблів набув поширення, його популярність не падає. Шафи-купе потрібні всім та можуть використовуватись у будь-яких приміщеннях.

Наша фірма проектує та виготовляє шафи-купе на замовлення. Ми працюємо у Рівному, тому і більшість наших клієнтів саме звідси. Неодноразово ми виготовляли меблі, які треба було вписати у певне місце так, щоб максимально ефективно використати простір. Шафи-купе для цієї мети підходять ідеально.

При індивідуальному проектуванні важливо визначитись не тільки з кольором чи дизайном. Дуже суттєвою є внутрішня комплектація. Якою вона буде, залежить від багатьох параметрів. Щоб ми змогли правильно все спланувати, Вам необхідно подумати та скласти перелік речей, які ви хочете розмістити у шафі. Потім слід обміркувати, яку частину внутрішнього об’єму треба відвести для поличок, чи потрібні внутрішні шухляди, скільки має бути штанг чи мініліфтів. Якщо у вас багато одягу невеликої довжини, або дитячого, у шафі можна розмістити дві штанги для вішаків одну під одною. Так більш повно використається внутрішній простір шафи.

У шафі можна передбачити також місце для зберігання побутових предметів та постільних аксесуарів. Приміром, на верхніх полицях можна передбачити складування подушок або ковдр, внизу – місце для пилосмока, прасувальної дошки чи іншого інвентарю. Така упорядкована конструкція дозволить вам підтримувати порядок у шафі та легко знаходити те, що потрібно у даний момент.

Розміри шафи залежать від місця її встановлення та від ваших побажань. Шафа-купе на замовлення на всю стіну та від стелі до підлоги – це прекрасний варіант, але слід пам’ятати про можливі недоліки будівництва. Такі моменти, як непрямі кути, кривизна підлоги, відсутність паралельності між площинами можуть ускладнити роботу. Тому проведення замірів повинно бути проведено кваліфікованим майстром, яких відмітить ці нюанси.

Після проведення замірів та проектування забудови приступаємо до вибору кольору корпуса та фасаду. Тут існує одне неписане правило: колір корпуса має відповідати кольору столярних виробів та меблів. Фасад має бути або кольору корпуса, або відповідати оздобленню кімнати. Так, наприклад, дзеркальні фасади з художнім матуванням мають приблизно відтворювати рисунок на шпалерах або гардинах. Якщо кімната витримана у класичному стилі, нанесення на фасад зображення Ейфелевої вежі чи знака інь-янь буде недоречне.

Трошки зупинимось на технології. Художнє матування — це процес нанесення непрозорого малюнка на дзеркало шляхом обробки його струменем піску під великим тиском. Таку технологію іноді ще називають піскоструменевою (піскоструйною). Інший спосіб прикрасити фасад — це нанести повноколірний рисунок методом фотодруку. Досить популярними є комбіновані фасади: частина дверки залишається непрозорою (із ДСП), а інша — з дзеркалом або кольоровим малюнком.

Щодо кольорів корпуса — обмежень немає. Будь-які доступні в Рівному матеріали можуть бути використані для виготовлення шафи-купе на замовлення. Теж саме стосується і розсувних систем. Ми використовуємо у роботі розсувні системи вітчизняного та закордонного виробництва. Вони відрізняються товщиною і матеріалом, конфігурацією профілю, механізмами, кольором, типом монтажу. Найпоширеніші системи мають верхні та нижні направляючі. У більш дорогих моделях є приховані механізми з однією направляючою вгорі. Це досить зручно, оскільки позбавляє необхідності прибирати пил із нижньої рейки. Крім того, така шафа має дуже стильний вигляд, так, ніби двері висять у повітрі.

Додатково можна доповнити шафу кутовим закінченням з відкритими полицями, карнизом з підсвіткою, встановити пантограф, тримачі для штанів, хромовані сітки для одягу тощо. Всі ці нюанси обговорюються у процесі створення дизайн-проекту. Сподіваємося, що шафа-купе, виготовлена на ваше замовлення, вам сподобається! Звертайтесь!

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне