Шафи класичні

Шафа на балкон
Шафи класичні
Шафа на балкон
Шафа класична
Шафи класичні
Шафа класична
Шафи в нішах
ПрихожіРізнеШафи класичні
Шафи в нішах
Шафа у ванну кімнату
РізнеШафи класичні
Шафа у ванну кімнату
Прихожа 20/03/2021
ПрихожіШафи класичні
Прихожа 20/03/2021
Шафа класична
СпальніРізнеШафи класичні
Шафа класична
Шафа 13/10/2018
РізнеШафи класичні
Шафа 13/10/2018
Шафи звичайні 27/09/2018
РізнеШафи класичні
Шафи звичайні 27/09/2018

Класичні шафи – це елегантний дизайн, лаконічні форми та підкреслена величність водночас. Сучасний інтер’єр можна сміливо поєднувати із меблями в класичному стилі, підбираючи моделі, розміри та кольори в дизайні. Класичні шафи бувають із орними та розсувними дверцятами, ці витончені вироби здатні прикрасити будь-яку кімнату та надати величності приміщенню.

Стримані прямі лінії та помпезні вензеля, темна натуральна деревина або ніжна білизна МДФ панелей з ліпниною створюють довершені візерунки та образи венеціанського стилю. Класика завжди є актуальною на відміну від модних течій, змінюються лише кольори та відтінки. Сьогодні класичні шафи виготовляються на замовлення переважно у світлих кольорах та відтінках із позолотою, срібною патиною і дорогою фурнітурою. Шафа – як витвір меблевого мистецтва від компанії TREE-S.

Класичні шафи: види та відмінності моделей

Шафи у класичному стилі облагородять приміщення квартири та будинку. Сучасні моделі мають між собою деякі відмінності. В залежності від типу приміщення, його площі та смакових переваг господарів краще підійде той чи інший вид виробу.

Основні види класичних шаф:

  • Прямі корпусні шафи. Ідеальний класичний фасад з ліпниною або візерунками, займає великий простір кімнати, переважно із закритими дверцятами. Виготовляються такі моделі з двома стулками розсувного чи орного типу з прямими лініями в класичних світлий і темних тонах.
  • Вбудовані моделі. Вбудовані шафи вважаються новітньою класикою, тому що виробляються за сучасними технологіями. У класичному стилі залишається кольорова палітра та оздоблення фасаду. Вбудовані моделі не мають бокових стінок. Опорою служить стеля та підлога. Якісна фурнітура та комплектуючі створять образ цілісних корпусних меблів. Для виготовлення на замовлення та для подальшого монтування підійде ніша у приміщенні до 2-х метрів чи більше. Економія простору і бездоганний зовнішній вигляд призвели до збільшеного попиту на дані моделі.
  • Кутові шафи. Дані моделі актуальні для раціонального використання простору в кімнаті за умов невеличкої площі. Кутові шафи можна виготовити корпусними та вбудованими. Кутові моделі бувають «П» – образними і «Г»- образними. Для вузької та довгої кімнати раціонально замовляти «П» – образну шафу, для маленької квадратної кімнати краще підійде «Г»- образний варіант.
  • Шафи-гардеробні. Виготовити повноцінну гардеробну з фасадом у класичному стилі – гарне рішення для широкого функціоналу та ергономічності. Розсувні дверцята можна прикрасити дзеркалами, а куточки позолотою або срібною патиною.

Класичному стилю відповідають строгі геометричні форми та бездоганна симетрія. Всі кути прямі, закруглення переважно використовуються як елемент декору при встановленні дзеркал. Карнизи також являють собою елемент декору у верхній частини конструкції. Компанія TREE-S виготовить будь-яку класичну шафу в м. Рівне на замовлення з якісної натуральної деревини, з якісною фурнітурою та коштовним оздобленням.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне