Спальні

Двоярусне ліжко с тумбочками
СпальніРізнеМеблі у дитячу кімнату
Двоярусне ліжко с тумбочками
Шафа класична
СпальніРізнеШафи класичні
Шафа класична
Дитяча кімната
СпальніРізнеМеблі у дитячу кімнату
Дитяча кімната
Меблі в спальню
Шафи купеСпальні
Меблі в спальню
Ліжко 01/10/2018
Спальні
Ліжко 01/10/2018
Шкаф купе для спальні
Шафи купеСпальні
Шкаф купе для спальні
Спальня зі шкафом купе
Шафи купеСпальні
Спальня зі шкафом купе

Найінтимніша кімната у вашому домі – спальня – потребує уважного та виваженого підходу до вибору меблів. Добре, якщо вам пощастило знайти якісний гарнітур, який повністю вас задовольнив. Але таке трапляється не завжди. Тому наша компанія TREE-S, що працює у Рівному, прийде на допомогу та виготовить для вас спальню на замовлення згідно з усіма вимогами. Адже здоровий сон і повноцінний відпочинок – це важлива умова нашого життя.

Центральний предмет будь-якої спальні – це, звісно, ліжко. Ми робимо ліжка будь-якої форми та розміру. Зазвичай двоспальні моделі бувають шириною 140, 160, або 180 см (мається на увазі ширина матраса). В окремих випадках, коли кімната досить велика, а вам хочеться просторого спального місця, можна замовити ліжко більшої ширини. Але будьте уважні – це тягне за собою необхідність виготовлення матраца нестандартного розміру, який суттєво дорожчий від звичайних матрасів. Інша річ, коли для людей високого зросту необхідно подовжити спальне місце. У такому разі ми використовуємо додаткові опори для правильного розподілу навантаження.

Максимальна довжина стандартних матраців – 2 м, все, що більше, треба робити на замовлення.

У якості ліжкової основи ми використовуємо ламельну решітку. Це спеціальна конструкція, яка має ортопедичні властивості та слугує опорою для матраса. Важливий момент – відстань між ламелями решітки. Від цього залежить, який тип матраса можна на неї покласти. Для матрасів на «незалежному» пружинному блоці така відстань має бути не більше ніж 5 см, для сучасних безпружинних моделей – 2,5 см. Такі деталі слід обумовити при оформленні замовлення.

Популярна і надзвичано зручна конструкція – це ліжка з механізмами підйому. Особливість цих ліжок полягає у наявності великого місткого ящика, на який встановлюється пневматичний механізм із матрасною основою. Потужність механізму розраховується виходячи з розміру ліжка. Механізм дозволяє піднімати ортопедичну решітку разом із матрасом, при цьому відкривається доступ до ніші. Наявність такого корисного об’єму під ліжком пожна порівняти зі встановленням додаткової шафи. Отже, ви матимете додаткове місце для складання речей. Ми проектуємо та виготовляємо ліжка з підйомниками на замовлення.

Можливе також виготовлення ліжок з висувними ящиками. Їх відкривати легше, ніж підйомники, але варто пам’ятати, що висування шухляди потребує додаткового місця. Якщо площа кімнати обмежена, це може виявитись незручним або навіть неможливим. Крім того, у висувні ящики можна покласти менше речей, ніж у нішу підйомного ліжка.

Будь-яка спальня потребує додаткових меблів. Зазвичай у спальні зберігається одяг, постільна білизна, речі домашнього вжитку, тому наявність місткої шафи у спальні дуже бажана. Найчастіше це шафа-купе, котра виготовляється за індивідуальними розмірами. Звичний варіант такої шафи – на всю довжину однієї зі стін кімнати.

Можемо виготовити шафу з максимальною довжиною розсувної системи до 5 м. Зайве нагадувати, що фасади шафи-купе можуть мати будь-яке оздоблення: дзеркала прості та тоновані, з малюнком та без нього, комбіновані, із ДСП, із нанесенням фотодруку тощо.

Важко уявити собі спальню без комода та тумбочок. Вони виготовляються на замовлення згідно наданих вами розмірів та відповідного дизайну. Іноді трапляються «несиметричні» спальні, коли з однієї сторони ліжка ставлять тумбочку, а з іншої – комод або стелаж. Комод може відігравати роль тумби для ТВ, або слугувати туалетним столиком. До речі, туалетні столики ми також робимо.
У проектуванні меблів для спальні єдиним непорушним правилом є ваші потреби та побажання. Будь-який колір із доступної гами ДСП, унікальні конструкції, індивідуальні розміри – всі ці особливості ми втілимо згідно з вашим задумом, виготовимо та встановимо в обумовлені терміни.

Про всяк випадок зауважимо, що всі матеріали, які ми використовуємо для спальні, мають гігієнічні висновки. Якісні та безпечні меблі для спальні – запорука здорового сну. Наша компанія готова у цьому посприяти.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне