Офісні меблі

Офіс Софт Груп
Офісні меблі
Офіс Софт Груп

Меблі для офісу допомагають створювати імідж компанії, є необхідним елементом для комфортної роботи персоналу. Їх можна порівняти з одягом, який має окрім функціональності, ще стиль та зручність. Кожне підприємство намагається максимально комфортно облаштувати свій офіс функціональними та сучасними меблями.

Виготовлення меблів для офісу на замовлення: якість і надійність

Керівники, які прагнуть до успішного розвитку своєї фірми, віддають перевагу офісним меблям на замовлення. Адже грамотна і комфортна організація робочого простору сприяє підвищенню продуктивності праці співробітників. Виготовлені ​​за індивідуальним замовленням, такі меблі перевершують серійні моделі.

Переваги меблів на замовлення:

  • раціональне використання площі приміщення;
  • можливість вибору ергономіки та розмірів меблів;
  • ідеальна відповідність габаритів кімнати;
  • втілення будь-якої ідеї: наявність і оптимальна кількість ящиків, полиць;
  • оптимальне співвідношення ціна-якість.

Часто офісні меблі на замовлення рятують, якщо приміщення має нестандартне планування. Стандартні аналоги, як правило, виготовляються однакових розмірів, тому при облаштуванні робочих місць можуть виникати складнощі. У подібних ситуаціях правильне і вигідне рішення — замовити виготовлення офісних меблів за індивідуальним проектом.

Наша компанія TREE-S в м. Рівне враховує побажання клієнта по стилю, габаритам, матеріалам і фурнітурі. Ми виготовляємо меблі, які матимуть необхідні розміри та впишуться в ваш офісний простір. Наші фахівці допоможуть зробити приміщення неповторним, забезпечивши діловий і зручний кабінет керівника або виготовлять багатоблокові моделі для персоналу.

Вибір практичних меблів для співробітників

Важливим критерієм підбору меблів для офісу виступає практичність. В основному такі меблі виготовляють з ДСП з покриттям з антиблікового ламінату. Матеріал має гарні характеристики міцності.

Роблячи меблі на замовлення, вони можуть застосовуватися в офісах різного розміру, спеціалізації та формату. Завдяки модульним конструкціям, можна ефективно організувати робочий простір в банківських установах, навчальних аудиторіях, колл-центрах.

Компанія 3S створює меблі, які задовольняють потреби офісного працівника. База включає різноманітні столи, шафи, тумби, стелажі. У клієнта буде можливість вибрати оптимальний варіант колірного оформлення.Поверхні всіх виготовлених з ДСП елементів покриваються термостійким ламінатом. Меблі з таким покриттям мають стійкість до механічної дії, вологи та змін температурних режимів.

Принципи меблювання офісу

Існує кілька варіантів, як функціонально розмістити меблеві предмети в офісі. Використовуючи правильний підхід до організації робочого простору, вам вдасться створити комфортабельні робочі місця:

  • Прямий стіл. Найбільш економічні місця для працівників. Можна ставити окремо або комбінувати в секції. Для невеликого простору підійде виріб розмірами 120х60, доповнене тумбою.
  • U-образні варіанти. Подібне планування підійде тим, хто працює з великим об’ємом документів. Також буде корисне для розташування двох моніторів і оргтехніки. Даний тип столів вимагає просторого приміщення, при цьому забезпечує співробітнику захищеність.
  • Розміщення L-образної моделі столу. Зручний варіант, не вимагає зайвих переміщень по площі. Можна повертатися на кріслі в потрібні боку, при цьому в доступності буде вся робоча поверхня стола.

Просторий офіс простіше облаштувати, особливо місце для прийому відвідувачів. Більшість керівників і потенційних клієнтів вважають за краще обговорювати деталі угоди у відокремленій зоні. Кімната для переговорів буде до речі. У приміщенні подібного формату можна поставити компактний диван кутового типу, стіл, крісла. У малогабаритному просторі можна встановити конструкцію круглої форми для проведення зустрічей.

Оснащення стаціонарною тумбою або моделлю викочування вирішує питання відсутності місця для паперів і офісного приладдя. Під час прийому відвідувачів важливий порядок не тільки на столі, але і навколо. У практичних тумбочках можна зберігати будь-яку документацію. Облаштування зони для гостей легко вирішується використанням сучасних офісних меблів. Можна поставити м’які крісла або розмістити вздовж стіни стільці з підлокітниками.

Для невеликого офісу можна замовити вузькі та низькі шафи. Вони заощадять корисну площу, водночас в них помістяться теки з паперами. Для зручного користування виготовляються всілякі стелажі.

Розставляння меблів в офісі має велике значення — це зручність і найкраща працездатність. Якщо особливості приміщення мають нестандартні габарити, в цьому випадку може знадобитися виготовлення шаф, столів, тумб на замовлення за індивідуальними параметрами. З 3S ви отримаєте гармонійні офісні меблі, які будуть повністю відповідати специфіці вашої компанії.

 

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне