Меблі у дитячу кімнату

Дитяча с двоярусним ліжком
Меблі у дитячу кімнату
Дитяча с двоярусним ліжком
Двоярусне ліжко с тумбочками
СпальніРізнеМеблі у дитячу кімнату
Двоярусне ліжко с тумбочками
Дитяча кімната
СпальніРізнеМеблі у дитячу кімнату
Дитяча кімната

Меблі для дитячої кімнати – найважливіша складова у даному приміщенні. Дитина більшу частину вільного часу приводить у власній кімнаті і батькам потрібно з розумом потурбуватись про якісні меблі з натуральної сировини та їх відповідність віку, статі та іншим особливостям дитини. Шафа – головний елемент меблів, виготовляється на великий проміжок часу. Дитяча шафа повинна бути функціональною та довговічною, якісною та стильною за дизайном.

Перед тим, як обрати шафу для дитячої, потрібно більш детально ознайомитися із моделями та їх відмінностями, актуальними на теперішній час. Умовно типи шаф можна поділити на декілька категорій з особовими відмінностями та характеристиками. Шафи для дитячої розподіляються для зберігання одежі та взуття, книг, іграшок. Важливий аспект у виготовленні меблів для дитячої – це безпека, тому дзеркала, масивна фурнітура та будь-які виступаючі елементи будуть відсутніми.

Як розташувати шафу у дитячій кімнаті?

Головна задача батьків – розташувати шафу таким чином, щоб вивільнити якомога більше місця для активних ігор дитині. Створити цілісний інтер’єр допоможуть фахівці з дизайну. Бажано встановити шведську стінку для розвитку сили та вправності дитини, а також створити куточок для іграшок. Ліжко для дитини має другорядне значення, але воно повинне виготовлятись під зріст та індивідуальні розміри з ортопедичним матрацом для повноцінного зростання.

Варіанти розташування шафи у дитячій:

  • Кутовий. Даної моделі для однієї дитини достатньо. Кутова шафа економить простір та залишає вільною середину кімнати. Кутову модель можна виготовити до 2-х метрів та складати дорослим нагору речі та взуття для іншого сезону. Дитина буде діставати речі та взуття на рівні свого зросту, актуальні на даний час.
  • Вбудований. Вбудовані шафи – чудова ідея, якщо є ніша поряд з дитячою кімнатою. Якщо у родини двоє або троє дітей – велика вбудована шафа зекономить простір у самій кімнаті та зможе вмістити всі необхідні речі.
  • Напіввбудований. Дані моделі схожі з вбудованими, але для їх реалізації використовується короб навколо шафи, щоб вирівняти фасад зі стіною. Таким чином шафа виходить захованою за рахунок простору кімнати.
  • Корпусний. Корпусні шафи для дитячої – класичний та звичний варіант. Корпусні моделі виготовляють із закритими дверцятами та комбінацією з відкритими поличками для зберігання книг, нагород, спортивного інвентарю, тощо.
  • Модульні системи. Для дитячої кімнати – це повноцінний прорахований з дизайнерами комплект меблів і ліжка, стола і стільця, шафи і короба для зберігання іграшок. Модульну систему можна розташувати уздовж більшої за розмірами стіни і залишити багато вільного місця для дитини. Навпроти можна замовити шведську стінку або хореографічний балетний станок для дівчинки.

За бажанням батьків компанія TREE-S пропонує виготовлення шафи для дитячої на замовлення м.Рівне будь-якого типу. Додатково можна замовити полички та стелажі, короби для зберігання іграшок. При виробництві меблів використовуються лише натуральні екологічно чисті матеріали та деревина цінних порід дерев.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне