Меблі у ванну кімнату

Дзеркало с тумбою у ванну
РізнеМеблі у ванну кімнату
Дзеркало с тумбою у ванну
Шафа у ванну
РізнеМеблі у ванну кімнату
Шафа у ванну

Сучасні тенденції із вдосконалення інтер’єру дійшли до ванної кімнати. Загальні принципи функціональності, економії простору, мінімуму додаткових деталей і, безумовно, високої якості виробів розповсюджуються на ванну кімнату. Раніше все зводилося до придбання хорошої сантехніки. Із меблів майже у кожного була навісна стандартна поличка з дзеркалом для зубних щіток та засобів особистої гігієни.

В теперішній час до облагородження ванної кімнати відносяться також зі скрупульозністю, як до інших приміщень з прорахованим дизайном. Стильні меблі є важливим ті невід’ємним атрибутом ванної кімнати суміжного типу і окремого. Крім стандартних тумб під раковину широку популярність здобули грамотно спроектовані навісні шафи.

Шафи для ванної між собою відрізняються по:

 • Різноманіттю моделей.
 • Комплектації.
 • Розмірами.
 • Матеріалами.
 • Кольорами.
 • Верхнім покриттям.

За типом конструкції навісні шафи розподіляються на два типи:

 1. Класичні моделі з дверцятами, розраховані на зберігання косметики, засобів особистої гігієни, рушників. За бажанням замовника дверцята шафи прикрашаються дзеркалами. Класичні моделі можна замовити у модульному варіанті з трьох або п’яти повноцінних секцій з дзеркальними дверцятами.
 2. Кутові. Такі моделі економічно розподіляють вільний простір та дозволяють ефективно використовувати його при маленький площині. За бажанням можна замовити повний кутовий гарнітур з умивальником та тумбою, створивши стильний ергономічний дизайн без шкоди комфорту.

Які стилі популярні для облаштування ванної кімнати?

При плануванні дизайну інтер’єру для всієї квартири або будинку одночасно, ванній кімнаті приділяється багато уваги. Її стиль буде залежати від стилю для інших кімнат і вітальні. Першочергово враховується фактор – це площа. Другий фактор – сумісний санвузол чи окремий. Другий фактор впливає на розташування меблів по периметру з урахуванням нюансів чистоти і комфорту відвідувачів.

Популярні стилі інтер’єру для ванної:

 • Класика. Найбільш розповсюджений стиль для оформлення ванної кімнати. Лаконічні форми, спокійні кольори, багато дзеркальних вставок. Красива фігурна золота фурнітура додає нотки шику та завершеності.
 • Ретро. Даний стиль передбачає наявність великого дзеркала з дерев’яною рамою та столиком під ним. Маленький стілець з фігурними ніжками не буде зайвим. Якщо дозволяє площа – повноцінна ретро шафа зі скляними дверцятами додасть антуражу.
 • Кантрі. Для оформлення ванної кімнати в стилі кантрі знадобиться натуральна деревина або масив з деревини. Із меблів використовуються тумби під раковину, окремо стоячі столики, маленькі шафи, полички. Все меблеві елементи виготовляються з товстої деревини, геометричних форм, виглядають максимально просто.
 • Хай-тек. Поєднання стильного дизайну в темних тонах та сучасних технологій утворюють Хай-тек. Мінімум меблів – максимум функціональності, комфортне зонування. Led-освітлення розсіяного типу по всьому приміщенню м’яко підсвічує та регулюється його інтенсивність за необхідністю. Меблі у більшості випадків – це вмонтована непомітна шафа. Столик під дзеркалом використовується мінімалістичного дизайну.
 • Модерн. Нестандартні форми, велика кількість металевих предметів, поєднання контрастних кольорів та сучасні технології освітлення і підсвітлення окремих предметів виглядають дуже ефектно. Із меблів використовуються столик та полички, шафа і тумба, стільці. Дзеркала можуть буди в металевій оправі або в дерев’яній, чи взагалі без оправи.

Меблі для ванної з патиною або навмисним зістарюванням

Патина або навмисне зістарювання використовується переважно для виготовлення шаф ручної роботи в стилі Ренесанс чи Людовіка ХIV. За останні роки патина здобула більше прихильників і шукачів чогось ексклюзивного. Патина у ванній кімнаті наноситься на кромки, внутрішню поверхню меблів, окремі елементи декору. Меблі після процедури патинування виглядають виразно і коштовно.

Патина захищає меблі від негативного впливу надмірної вологи та збільшує міцність поверхні. Волога не зможе проникнути всередину виробу, меблі довго зберігатимуть первозданний вигляд, що дуже важливо для ванної кімнати.

Ефект навмисного зістарювання досягається двома способами:

 1. Вручну. Технологія складається з нанесення ґрунтовки в 1-2 шари і базового шару фарби. Після підбирається бажаний відтінок та наноситься другий шар фарби. Як правило, золотий або сріблястий відтінок. Є також кольорові варіанти. Другий шар наносять на кути, випуклі поверхні, місця найбільшого контакту з предметом. Останній шар – лак.
 2. Промислове зістарювання. Для цього на підприємствах використовуються спеціальні станки. Плити зі шпону підготовлюють завчасно, наносять ґрунтовку, фарби. Фінішне нанесення також лаком. При промисловому варіанті виготовляють стандартну патину найбільш популярного відтінку.
©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне