Кухні

Кухня в студію
Кухні
Кухня 25/12/2019
Кухні
Кухня 03/09/2018
Кухні
Кухня 17/10/2019
Кухні
Кухня 22/09/2019
Кухні
Кухня 20/10/2018
Кухні
Кухня 5/10/2018
Кухні
Кухня на замовлення 20/09/2018
Кухні
Кухня на замовлення 17/09/2018
Кухні
Кухня на замовлення BLUM-009
Кухні
Кухня класік
Кухні
Кухня в стилі бар
Кухні

Перше приміщення, яке обладнується меблями та технікою у новому домі – це, звичайно, кухня. Від того, наскільки грамотним буде проектування меблів та оснащення, залежить ваш спокій та гарний настрій. Тому приступати до умеблювання кухні варто ще на етапі будівництва.

Наше підприємство TREE-S має досвід у виготовленні кухні на замовлення у Рівному починаючи з 2003 року. На сьогодні у нашому доробку понад 400 виготовлених та встановлених кухонь. Власне виробництво з хорошим устаткуванням дозволяє приймати замовлення на виготовлення сучасних меблів із використанням надійної фурнітури європейського виробництва.

Найперше, що слід зробити для замовлення кухні за індивідуальним проектом, це провести заміри приміщення. В ідеалі, це повинен робити спеціаліст, який розуміється на тонкощах виготовлення меблів. Ми надаємо цю послугу безкоштовно.

При проведенні замірів ще на етапі ремонту є можливість врахувати всі нюанси майбутніх меблів: де буде розміщена мийка чи посудомийна машина, як розташувати холодильник та духовку, скільки потрібно розеток для кухонної техніки, де розмістити вимикачі для підсвітки тощо. Ці особливості треба врахувати, щоб не довелось після ремонту переробляти комунікації та тим самим нести зайві витрати.

Щоб замовити меблі під розміри вашого приміщення, вам треба визначитися із декількома основними питаннями:

у якому стилі та кольорі повинна бути виготовлена кухня?
скільки місця знадобиться для зберігання кухонного начиння?
яка побутова техніка планується на вашій кухні? де вона стоятиме?

Від відповідей на ці питання залежить кінцевий проект умеблювання. Зауважте, що використання тумбочок з дверцятами здешевлює виріб, але користуватись зручніше шухлядами повного висування – так ви полегшуєте собі огляд вмісту шухлядки та легкість доступу до нього.

Ми враховуємо ваші потреби і побажання: можемо облаштувати барну стійку, приховати газовий лічильник чи бойлер, розмістити вбудовану техніку тощо. Наша фірма TREE-S виготовляє меблі для кухні із якісної ДСП (деревостружкової плити) та МДФ українських та європейських виробників. Асортимент кольорів може задовольнити найвибагливішого клієнта. Ми спроектуємо та виготовимо такі меблі, які будуть вам служити не один десяток років.

У кухнях сучасного дизайну встановлюємо системи відкривання Tip-On або Push to open (натисни й відкрий). Це зручно і практично, оскільки не потребує встановлення традиційних ручок. Такі системи можна використовувати на шухлядках, дверцятах та навіть на фасадах із підіймачами. Стильний модерний дизайн забезпечується також підбором цікавих кольорів. Використання фарбованого та плівкового МДФ дозволяє втілити найсміливіші злети фантазії.

Наші фахівці слідкують за модними течіями і завжди готові запропонувати вам оригінальні рішення.

Класичні кухні також не залишаються поза увагою. Рамкові або деревоподібні дизайни МДФ – фасадів ніколи не виходять із моди. Кухня у такому стилі має особливий шарм, гарні технічні параметри та прийнятну ціну, яка значно менша від вартості дерев’яних меблів.

Окремі зразки нашої продукції представлені на фото у каталозі наших робіт. Ви можете запропонувати своє бачення дизайну. Поєднання ваших ідей і нашого досвіду дозволить створити нову, індивідуальну кухню на замовлення.
Будемо раді бачити вас нашими клієнтами. Гарантуємо відповідальне ставлення та якісне виконання!

©2020 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне