Вітальні

Наша компанія TREE-S , яка працює у Рівному вже понад 10 років, пропонує виготовлення меблів для вітальні та передпокою за індивідуальним проектом.

Чому потрібне індивідуальне проектування, адже існує багато стандартних фабричних стінок? Маємо на це перевірену досвідом і часом відповідь: серійні меблі надто часто не враховують особливості приміщень, а тим більше не пристосовані до потреб власника. Скажімо, кімнати мають непрямі кути, передпокої вузькі, а треба використати кожен сантиметр з користю. Таке явище часто зустрічається у маленьких квартирах.

Саме тому ми займаємось «підгонкою» – розробляємо меблі, які ідеально займуть призначене для них місце, і при цьому будуть функціональними, зручними та красивими.

Для передпокою ми виготовляємо шафи та інші елементи умеблювання. Обов’язковою умовою є проведення ретельних замірів та визначення внутрішньої забудови шафи. Враховується все: допустима глибина, кількість вішаків чи використання мініліфта, кількість поличок та відстань між ними. Шафа може бути розпашною, хоча зазвичай більш ефективним з точки зору раціонального використання площі є застосування розсувних дверей. Меблі для прихожої можна доповнити взуттєвими полицями або спеціальними тумбами за вашими розмірами.

Часто виготовляємо шафи-купе, вбудовані у нішу, або на всю стіну. Якісні системи та механізми, оригінальне оздоблення та акуратне встановлення – це наші переваги.
Меблі для вітальні у сучасному розумінні дещо відрізняються від звичних стінок. Найчастіше у нас замовляють секційні набори: тумби під ТВ, стелажі, пенали і навісні полиці зі склом. Нема жодних обмежень для фантазії: все, що можна виготовити із ДСП та МДФ, нам під силу. Наші спеціалісти розроблять дизайн вітальні з урахуванням особливостей кімнати: наприклад, кутові секції з гострим або тупим кутом. Таким чином, ваше помешкання набуде унікальних рис та створить умови для відпочинку чи приймання гостей.

Для виготовлення наших меблів ми використовуємо якісні матеріали: ДСП фабрики Свиспан(Україна) та Еггер (Австрія). Від якості фурнітури безпосередньо залежить функціональність та надійність меблів, а також їх ціна. Тому ви зможете обрати те, що вам підходить найбільше. Зі своєї сторони ми гарантуємо чесний підхід, ретельний прорахунок та якісне виконання.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне