Як правильно обрати меблі для офісу?

Опубліковано Тра. 28, 2021

Як правильно обрати меблі для офісу?

Створити комфортні умови праці для співробітників – найважливіше завдання для керівника компанії. Психологи стверджують, що працездатність кожного окремого фахівця, а також загальний успіх компанії в цілому безпосередньо залежить від прорахованого до дрібниць простору офісного приміщення.

Саме меблі для офісу, які були грамотно підібрані або виготовлені на замовлення налаштовують на робочий лад, підіймають настрій та підвищують бажання працювати в гарних умовах. Підібрані з дизайнером меблі для офісу створюють приємне враження на потенційних клієнтів та відвідувачів офісу. Будувати імідж компанії важливо заздалегідь і офісне приміщення одна із найважливіших складових.

Що обов’язково повинно бути в офісному приміщенні із меблів?

Офісні меблі між собою підрозділяються на такі групи:

  • Для кабінету керівника. Меблі для директора або керівника виготовляються із натуральних матеріалів благородних відтінків. Складність полягає в тому, що з одного боку все офісне приміщення повинне бути виконане в одному стилі, а з іншого – показувати що це кабінет керівника та засновника компанії. Великий добротний стіл, бажано з масиву деревини, зручне високе шкіряне крісло. Шафа є обов`язковим пунктом при меблюванні кабінету керівника. Шафа виготовляється з дверцятами та якісною фурнітурою, частково залишаючи відкритими центральні полиці. Там, як правило, розміщують нагороди, сертифікати, отримані у подарунок коштовні сувеніри від партнерів. На відміну від простору для співпрацівників кожен предмет меблів повинен розташовуватись гармонійно та не заважати рухатись керівнику і відвідувачам.
  • У приймальню. Приймальня будь-якої компанії – це відображення характеру та статусу компанії. Меблі для вітальні повинні бути підкреслено ділові та лаконічні. Функціональність та комфорт виходять на перший план. Нічого зайвого, тільки вузький перелік необхідних одиниць. Диван зі шкіряною поверхнею або з еко-шкіри, зручні м`які крісла, у яких буде приємно трішечки почекати зустрічі. Кольорова гама краще підходить теплих спокійних тонів. Може бути також гра на контрасті, тоді бажано використовувати класичні відтінки, щоб не дражнило око. Навпроти дивану або поміж кріслами не буде зайвим розташувати маленький журнальний столик із прозорого скла. На ньому доречно розложити рекламну продукцію та запропонувати відвідувачу випити смачної кави.
  • Для кімнати переговорів. Кімната переговорів – це місце, де будується майбутнє кожної компанії. Справити гарне враження, продемонструвати стабільність та надійність допоможуть якісні і зручні меблі. Стіл із закругленими кутами продовгуватої форми може розмістити від 4 до 10 учасників переговорів. Стільці мають буди середньої м`якості, щоб не втрачалась концентрація під час бесіди. Спинка середньої висоти та підлокітники допоможуть створити необхідний рівень комфорту. У кімнаті переговорів має бути мінімум меблів, проте високої якості. Достатній рівень простору сприятиме позитивному розвитку подій.
  • Для розташування робочого персоналу. Протягом робочого дня співпрацівникам потрібно рухатись в офісному просторі. Швидко покинути межі робочого столу і повернутись до роботи без перешкод – запорука працездатності. Робити це максимально комфортно допоможуть стільці з колесами. Стіл є найбільш комфортним для співпрацівників L-образної форми з розташуванням тумби з ящиками під ним з одного боку. У такому випадку робочий простір використовується набагато ефективніше. Над кожним столом буде доречним розмістити невелику поличку з поточною документацією. Замовити такі полиці у потрібному розмірі та кольорі – ідеальний варіант для економії простору. Шафа з дверцятами потрібна для зберігання особових речей персоналу в період робочого часу.

Офісні меблі на замовлення для маленького та великого простору

Що робити, коли офісне приміщення має нестандартні  розміри? Маленьке, вузьке та довге або велике? – Меблі на замовлення врятують ситуацію. Компанія TREE-Sвиготовляє меблі на замовлення до будь-якого нестандартного офісу. Дизайнери та інші досвідчені фахівці втілюють найсміливіші ідеї у життя. Таким чином вдається грамотно скоригувати простір та створити комфорті умови для працівників та відвідувачів офісу.

Комплектацію, колір та фурнітуру кожен замовник обирає самостійно. Широка палітра кольорів та великий вибір фурнітури від перевірених виробників створюють маленькі офісні шедеври. За бажанням клієнта відбувається виїзд фахівців на об`єкт та робляться всі необхідні заміри. Дизайнери підготують декілька варіантів 3-D макетів з урахуванням побажань. Виробники меблів TREE-S допоможуть забезпечити комфорт та функціональність у кожному офісному приміщенні.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне