Які існують шафи для взуття у передпокій і коридор?

Які існують шафи для взуття у передпокій і коридор?

Опубліковано Сер. 13, 2021

Безлад та велика купа взуття на підлозі у передпокої і коридорі здатні значно зіпсувати настрій та створити масу проблем із вільним місцем для проходу в інші кімнати. Правильне організування простору – головна задача для комфортного життя у квартирі середньої площі. Значна частина неприємностей відбувається у мокру або сніжну погоду, перетворюючи підлогу на озеро з багнюки.

Рішення проблеми із великою купою взуття для всієї родини є – це виготовлення шафи для взуття на замовлення під кольори та загальний стиль інтер’єру. Спеціальна містка шафа висотою до 180 см і вище забезпечить комфортне і раціональне зберігання взуття. Кожна пара в залежності від сезону і зросту кожного члена родини буде розташована на своїй поличці, а спеціальна антресоль зверху передбачає зберігання взуття у коробках або захисних мішечках.

Різновид шаф для взуття за типом конструкції

Дизайнери з усього світу створюють чудові інтер’єри та турбуються про функціональність меблів у кожному приміщенні. На сьогоднішній день створено великий асортимент шаф для взуття в залежності від потреб родини або одинокого власника житла. Вироби за типом конструкції групуються у такі види:

  • Галошниця. Даний вид простий і зрозумілий. Потрібна кількість дерев’яних поличок скріплюється по боках та утворюють таки собі стелажі. Замовник може замовити високу модель, широку чи глибоку абсолютно за власним смаком та необхідними розмірами. Нанесення спеціального розчину на деревину і вкривання лаком у 2 шари забезпечить захист від вологи на тривалий час.
  • Шафа Бона. Дана модель на зовнішній вигляд схожа зі шкільним пеналом. Шафа має орні або розпашні дверцята, а зверху може розташовуватись орний ящик з аксесуарами для догляду за взуттям. Дверцята приховують полички із взуттям і гостям не буде видно його кількість. За бажанням дверцята шафи Бона можна оздобити дзеркалами.
  • Колона. Модель шафи Колона представляє собою високу і дуже вузьку конструкцію із деревини. Особливістю є полички, які розташовані під кутом приблизно у 45 градусів для економії внутрішнього простору і комфортного огляду взуття. Ідеальний варіант для маленької квартири, допомагає значно зекономити простір.
  • Пенал. Даний тип конструкції найбільше розповсюджена та вважається класикою в інтер’єрі. Дверцята також можуть бути орними та розсувними. Внутрішній простір розподіляється на полички і висувні ящики. Зовнішній вигляд красивий, весь вміст приховано за декоративними дверцятами із стильним дизайном із різних порід деревини або поєднанням з дзеркалами.
  • Тумба. Даний предмет меблів для взуття поступається іншим варіантам меншим вмістом. Конструкція представляє собою закритий короб з 2-ма або 3-ма поличками на ніжках із орними дверцятами. Тумба на сьогоднішній день занадто непрактичний і громіздкий вид шафи для взуття. Мінус тумби – це неможливість зберігати та водночас просушувати вологе взуття.
  • Слим. Шафа Слим – це вузька конструкція з вертикальним зберіганням взуття. Внутрішній простір поділено на відсіки,ю які відкриваються на 45 або 90 градусів. Слим підходить для монтування його у внутрішній простір великої шафи-купе у коридор з великою площею. Такуим чином шафа-купе ділиться на половину внутрішнього простору під зберігання верхніх речей, а друга половина – для зберігання взуття у Слимі. Мінусом є той факт, що високе жіноче взуття не вміщується на звичайних поличках або його потрібно зберігати горизонтально у мішечках.
  • Шафа-купе для взуття. Чудовий варіант для великої родини, економить простір і упорядковує взуття кожного члена. Шафа-купе виготовляється на замовлення під габарити передпокою або коридору. Дверцята прикрашаються дзеркалами у повний зріст, що економить вільний простір і стильно виглядає.
  • Пуфик. Великий м’який пуфик із вільним місцем у середині конструкції – це цікава ідея для додаткового зберігання домашнього взуття для родини і гостей, наприклад. Як самостійна шафа його буде замало для родини або пари, а як комфортний і ергономічний додаток до основної шафи – чудовий варіант.
  • Шафа, яка обертається. Конструкція даної шафи виглядає, як велика кількість круглих поличок із стрижнем всередині на ніжці. За бажанням замовника таку шафу можна виготовити як маленьку, так і високу з більшим діаметром поличок. Все взуття видно і легко дістати при необхідності. Мінусом є відсутність дверцяток і потрапляння пилу при тривалому зберігання взуття на одному місці.

Компанія TREE-S в м. Рівне пропонує виготовлення шафи для взуття на замовлення по всій території України. Шафи для взуття виробляються з екологічно чистої деревини різних порід дерев та вкриваються лаком за бажанням клієнта. Шафи виготовляються за ескізами та розмірами замовника або наші дизайнери зможуть підібрати декілька моделей та кольорів під існуючий інтер’єр квартири або будинку.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне