Які бувають шафи купе: види та характеристики

Опубліковано Чер. 04, 2021

Шафа купе – це головний елемент інтер`єру, навколо якого відбувається побудова інших елементів у приміщені. Їх популярність стрімко зросла за останні 10 років, а дизайнери з усього світу продовжують працювати на удосконаленням форм, поєднанні фактур та функціональністю нових моделей. Ефективно розподілити простір у спальні, вітальні або гардеробній кімнаті стало основною метою при виготовлені шафи купе.

Родоначальником сучасної шафи купе вважається Наполеон Бонапарт. Його стрімке прагнення до порядку та економії простору привели до створення перших ширм для офіцерів. Пізніше ідею підхопили у Каліфорнії та Англії. До пострадянського простору у 1990-х роках потрапляли саме моделі, привезені з Англії та вважались великою розкішшю. Таким чином українські конструкторі та проектувальники почали працювати над виготовленням під власними брендами шаф купе для спальні, вітальні, кухні та дитячої кімнати.

Різновид шафи купе за формою

Форма при виробництві має велике значення. Шафа-купе за формою розміщується у тому чи іншому місці простору та утворює свій неповторний інтер`єрний ансамбль з рештою меблів. Залежно від форми шафи купе бувають:

  • Прямі. Шафи-купе прямого виду є найбільш розповсюдженою формою. Вони вважаються класикою меблевого жанру. Мають підкреслено суворий вигляд, прямий фасад, вдало поєднуються із кожним стилем при оформлені житлового приміщення. Прямі шафи-купе універсальні та прості в конструкції. Фасад прямих шаф купе оздоблюють дзеркалами. Модний тренд останніх років – фотодрук. Наноситься на дзеркальну поверхню за допомогою спеціальних чорнил, покриваючи перед цим поверхню плівкою. Поєднання глянцевої дзеркальної поверхні та матового фотодруку привносить додатковий стиль та акцентує погляд саме на шафі.
  • Кутові. Шафа-купе кутової моделі дозволяє вивільнити більше вільного простору посередині приміщення. Назва говорить сама за себе: кутові шафи купе розміщують у кутах кімнати або вітальні. За висотою та шириною виготовляються в залежності від особливостей приміщення. Головна мета кутової шафи-купе – зробити будь-який кут максимально функціональним та ефективним. Для дизайнерів відкривається простір для фантазій. Доречно буде експериментувати із кількістю та розмірами полиць, ящиками та іншими аксесуарами. Ефектно та прагматично виглядає кутова шафа купе у вітальні. В якості декору у більшості випадків використовують дзеркала. Це не тільки практично з точки зору простору, але також дозволяє візуально розширити простір та привнести світла у вітальню. Фотодрук та кольорові вітражі додадуть хитромудрості в інтер`єр.
  • Радіусні. Шафи-купе з радіусними дверцятами – це складне конструкторське рішення, яке вимагає високого рівня професіоналізму від виробників меблів. Візуально такі шафи виглядають дуже ефектно та естетично. Закруглені кути фасаду додають елегантності та вишуканості будь-якому приміщенню. В якості оздоблення використовують фотодрук на дзеркальних дверцятах. Радіусні шафи купе поєднують у собі переваги всіх видів шаф та є найбільш багатофункціональними. Виготовлення радіусного механізму та округлених дзеркальних дверцят коштує дорожче від попередніх видів. Як правило, кожна радіусна шафа-купе виготовляється по ескізу замовника в єдиному екземплярі.
  • Модульні. Шафа-купе модульного виду набуває популярності завдяки покращеній функціональності та більшим розмірам порівняно з іншими стандартними моделями. Дизайнерський задум полягає у комбінації окремих модулів під єдиний зовнішній вигляд. Таким чином забезпечується сучасний стиль та неповторна оригінальність для житлового приміщення. Додатковою особливістю виступає можливість заповнити простір від підлоги до стелі та зекономити місце у дитячій кімнаті, спальні чи вітальні. Також за бажанням замовника можна оздобити внутрішній простір шафи освітленням. Встановити додаткові антресолі та ніші буде гарним практичним рішенням.

Шафи купе на замовлення в Україні

Шафи-купе на замовлення – це ідеальне рішення для кожної родини. В залежності від потреб та кількості речей, а також від висоти стель і габаритів кімнати виготовляються якісні та функціональні шафи-купе, які повністю покриють потреби зі зберігання речей. Компанія TREE-S спеціалізується на виготовлені шаф-купе в м. Рівне будь-якого рівня складності. Створити разом із дизайнером нашої компанії шафу-купе Вашої мрії тепер доступно та просто.

Компанія-виробник TREE-S територіально знаходиться у місті Рівне, але приймає замовлення на виготовлення шафи купе з усіх куточків України. Зв`яжіться з менеджером  та отримайте вичерпну інформацію щодо процесу виготовлення, матеріалів, які використовуються при виробництві та інших нюансів.

 

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне