Основні меблі ванної кімнати

Основні меблі ванної кімнати

Опубліковано Сер. 02, 2021

Меблі для ванної кімнати базуються на основних принципах – це якість, комфорт та стильний дизайн. Сьогодні українські виробники пропонують каталоги з широким вибором готових комплектів та окремих елементів. Компанія TREE-S в м. Рівне виготовляє якісні та красиві меблі для ванної кімнати за Вашим дизайном та розробляє із власними дизайнерами ексклюзивні моделі на замовлення з урахуванням побажань.

При виборі таких елементів, як тумба під вмивальник, шафа-пенал або дзеркало з LED-підсвітленням треба враховувати не тільки дизайн, але і якість матеріалів для їх виготовлення. Натуральна деревина безпечна для здоров’я та не виділяє шкідливих речовин при перепадах температури. Кількість одиниць гарнітуру для ванної кімнати буде напряму залежати від її площі.

Тумби для ванної кімнати

Тумби під вмивальник виготовляються різних розмірів, починаючи в ширину від 50 см і до 120 см. Дана одиниця гарнітуру оснащується поличками та висувними ящиками. Компактні та функціональні тумби підійдуть для окремих ванних кімнат для суміжних кімнат з санвузлом.

Зручно зберігати в тумбі миючі засоби,ю додаткові запаси шампуню та мила, рушники, губки і рукавички. Зробити тумбу для ванної кімнати можна у класичному стилі, кантрі, мінімалізм, хай-тек. Палітра кольорів також є великою, фурнітура використовується від європейських виробників.

Дзеркало для ванної кімнати

Дзеркало у ванній кімнаті – обов’язковий атрибут для повсякденного догляду за обличчям і тілом. Зробити зачіску або нанести макіяж, зробити SPA-процедури – дзеркало буде вірним помічником. Завдяки правильно підібраному розміру та правильно розташованому дзеркалу простір ванної розширюється.

У стандартних комплектів дзеркало розташовується над тумбою з вмивальником. За бажанням замовника можна виготовити дзеркало на всю стіну або на пів стіни, якщо дозволяю розмір ванної кімнати. Світлодіодне дзеркало додасть сучасності у інтер’єр.

Шафа для ванної кімнати

Сучасна шафа для ванної кімнати представлена вузькими та високими компактними пеналами. Вони виготовляються з ніжками та без них. Пенали представляють собою підлогові моделі гарнітуру. Відрізняються між собою за формою, дизайном, кольором та габаритними розмірами. Стандартні моделі мають одну орну стулку та багато поличок всередині.

Висотою пенали для ванної бувають від 150 см до 170 см і вище. Ширина виготовляється від 30 см і до 50 см. Для меблів у ванну кімнату краще використовувати плити ДСП та МДФ. Вони вкриті шаром вологостійкого лаку, що подовжує експлуатаційний строк меблів.

Фурнітура при виготовленні меблів для ванної кімнати повинна використовуватись високої якості та бути вологостійкою. Сплав металу стійкий до вологи коштує більше, але забезпечить бездоганний вигляд на довгі роки.

Компанія TREE-S в м. Рівне виготовляє меблі для ванної кімнати на замовлення з фурнітурою від європейських виробників та гарантує довгий строк експлуатації меблів власного виробництва.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне