Облаштування дитячої кімнати для хлопчика

Облаштування дитячої кімнати для хлопчика

Опубліковано Лип. 02, 2021

Хлопчики на відміну від дівчаток не звертають увагу на деталі інтер’єру. Їм подобаються прості і зрозумілі форми та кольори. Коли у дитини наступає вік 3-5 років вже стає більш-менш зрозуміло щодо смакових переваг та хобі. Приблизно до 10-12 років батьки зможуть цікаво та креативно облаштувати дитячу кімнату. Грамотно розподілити місце у кімнаті, підібрати необхідну кількість та якість меблів – важлива та відповідальна справа.

Якщо хлопчик починає рано займатись футболом, чи фанатіє та збирає колекції автомобілів, у такому випадку стає одразу зрозуміло, що має знаходитися у кімнаті. Якщо у хлопчика немає поки конкретного хобі – батьки можуть самі обрати дизайн. Хороший варіант – звернути увагу, чи є у сина улюблений мультфільм або мультсеріал та зробити дизайн з головними героями.

Варіанти стилізації дитячої кімнати для хлопчика

Тематичні стилі – розповсюджений вибір дизайну інтер’єру для хлопчиків від 3 до 10 років. Потрібно заздалегідь обрати кольорову гаму та розподілити темні та світлі акценти між меблями, стінами, підлогою і іншими додатковими елементами. Цікаво та красиво виглядають такі стильні рішення:

  • Маленький мандрівник. Коли дитині подобаються мультфільми про подорожі, пригоди і вона проявляє достатньо цікавості до оточуючого світу – кімната маленького мандрівника саме те, що потрібно. Комплект меблів у дитячу можна придбати стандартний готовий, а можна виготовити на замовлення з урахуванням віку і площі кімнати. Стилізувати меблі в обох випадках допоможуть великі та якісні наліпки із зображенням фрагментів ймовірних пригод або предметів, які необхідно брати із собою в мандри. Стіни буде доречно розфарбувати різними спокійними кольорами, чи обрати шпалери двох контрастних кольорів та зробити різними верхню і нижню частину стін. На полички розмістити бінокль, глобус, енциклопедії з рослинним та тваринним світом.
  • Леголенд. Якщо хлопчику дуже подобається збирати конструктори Лего і у Діда Мороза зі Святим Миколаєм він замовляє саме конструктор – потрібно створити сину свій власний Леголенд. Коштувати даний дизайн буде значно дорожче, але виглядатиме ефектно і дуже круто. Не обов’язково кожен предмет меблів має бути, як окрема кольорова деталь конструктора. Можна обрати між ліжком з м’якими пуфиками та шафою і письмовим столом. Цікавою ідеєю буде розмалювати одну зі стін у складений замок, корабель чи автомобіль з набору Лего, який існує по-справжньому. Яскравий килим у вигляді скріплених деталей конструктора додасть стилізації при умові, що меблі будуть однотонними. Акцент в дизайні може бути один або декілька. Не потрібно все робити дуже яскравим, дитина буде швидко втомлюватись, з’являться перепаду настрою, застерігають дитячі психологи.
  • Маленький моряк. Дизайн кімнати у морському стилі легко втілити у життя. У великих меблевих гіпермаркетах представлено тематичні куточки для хлопців. Замовити меблевий гарнітур по індивідуальному дизайну з урахуванням віку дитини, його смаків та побажань щодо кількості предметів у кімнаті – більш правильне рішення. Полички прикрашаються великим трьохпалубним кораблем, а на стіну буде доречним повістити великий дерев’яний штурвал. Його також можна виготовити на замовлення разом із меблями та прикріпити так, щоб він обертався вправо і вліво. Найкраще підібрати меблям колір справжньої деревини дуба. Підлогу покрити паркетом чи дошкою темного кольору. В ігровому куточку положити на підлогу килим відтінку морської хвилі. Стіні розфарбувати або поклеїти шпалери світло-синього кольору. Стелю залишити білою або намалювати білі пухнасті хмаринки на блакитному небі з сонечком у куточку. Нічне зоряне небо – також популярний варіант. Але, якщо кімната виходить темною, краще додати світлих фарб на стелю і одну зі стін.
  • Мінімалізм по-дитячому. Мінімалізм і висока функціональність меблів для дитячої кімнати хлопчика потрібні при маленькій площині кімнати у 9м2 та 10м2. Зробити повноцінну зоні для праці, сну та ігор на маленькому просторі допоможе винахід сучасних дизайнерів – ліжко-горище. Виготовляти такі проекти доцільно лише на замовлення. Потрібно врахувати вік, зріст та комплекцію дитини, а також темперамент. Ліжко-горище розташовується на другому поверсі, з одного боку прикріпляються сходи, а з іншого боку – монтується повноцінна шафа. Під ліжком на першому поверсі знаходиться висувний письмовий стіл і стілець на колесах. З протилежного боку від шафи вмонтовуються ящики для письмового приладдя чи інших потреб. Весь простір, що залишився стане для хлопчика ігровою зоною з м’яким килимком та місцем для колекції автомобілів, конструкторів, м’ячів, тощо.

Обирайте для дитини сміливий і стильний дизайн з багатофункціональними меблями, а компанія Tree-S з більш ніж 10 річним стажем виготовлення меблів на замовлення втілить навіть самий сміливий дизайн у життя!

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне