Дерев’яні двоспальні ліжка

Дерев’яні двоспальні ліжка

Опубліковано Лип. 29, 2021

Ліжко – головний меблевий елемент спальні. Для гарного функціонування організму цілий день потрібно добре спати, розслаблятись та відпускати емоції, які накопичились. Зробити це буде можливо за допомогою великого комфортного ліжка з натуральних екологічних матеріалів та підібраного матрацу до нього. Двоспальні ліжка з натурального масиву дерева залишаються на піку популярності, незважаючи на технологічний прогрес.

Потурбувавшись про натуральне оформлення інтер’єру будинку та екологічні меблі – гарне здоров’я та емоційна стабільність будуть найбажанішою нагородою для родини. З одного боку дерев’яні ліжка виглядають дуже просто, а з іншого – додають добротності та характеру спальні. В залежності від загального стилю інтер’єру в квартирі або будинку ліжка з натуральної деревини можна оздобити та прикрасити за власним смаком під обраний стиль.

Переваги дерев’яних конструкцій у будинку

Натуральні матеріали як деревина, дике каміння, бамбук, ротанг несуть енергію природи та екологічність у приміщення. Двоспальні ліжка з різних порід дерева створюють особливий настрій та декор у приміщенні. Переваги дерев’яних меблів, а саме ліжок для спальні:

  • Екологічність. Деревина – повністю природний матеріал, у ньому немає шкідливих додатків, формальдегідів, фарб, розчинників, тощо. Деревина – це 100% добре для здоров’я. Деревина не визиває алергію та визиває заспокійливі емоції.
  • Міцність. Міцність дерев’яних меблів залежить від породи дерева. Породи розподіляються на: м’які, середньої міцності та міцні. Масив деревини тримає зроблену форму більше 100 років.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Цінні породи деревини, такі як: дуб, ясень, бук, тис, горіх, самшит виглядають дорого. Елітні меблі в італійському стилі виготовляють на замовлення саме з цих порід.
  • Гармонійне поєднання з іншими матеріалами. Деревина поєднується з усіма природними матеріалами та з металевими елементами у декорі приміщення. В залежності від кольору обраної породи дерева кольори інтер’єру підлаштовуються під відтінки деревини або навпаки.
  • Створення особової атмосфери у спальні. Натуральна деревина створює затишок і комфорт, дарує відчуття тепла та захищеності.

Таким чином видно, що ліжка з натуральної деревини мають багато переваг та користуються попитом у сучасних покупців та іх можна поєднувати з будь-яким стилем інтер’єру. Дерев’яне ліжко чудово прикрашається різьбою, кованими елементами та балдахіном. Немає нічого кращого за саму природу матір.

Особливості догляду за дерев’яним ліжком

Двоспальне ліжко з натуральної деревини, як і будь-які інші меблі потребують особливого догляду. Ці особливості обумовлюються якостями та структурою волокон натурального матеріалу – деревина. За період життя та експлуатації дерев’яного ліжка можуть з’явитися такі маленькі неприємності:

  1. Поява плям. Даний процес відбувається, якщо ліжко не було вкрито лаком. Вихід простий – підібрати лак для кольором для даної породи деревини і вкрити ліжко 2-ма шарами лаку.
  2. Скрип якихось елементів ліжка. Під час тривалої експлуатації може з’явитись неприємний скрип ніжок, рейок чи самого корпусу. В такому випадку потрібно визвати майстра для огляду ліжка і замінити при необхідності фурнітуру для скріплення деталей або самі дерев’яні елементи.
  3. Пошкодження конструкції при надмірній волозі або від шкідників. Такі процеси можливі, якщо деревина залишилась у природному вигляді та не була оброблена спеціальними захисними пропитками. Рішення проблеми – обробити ушкоджену поверхню за допомогою шліфування та вкрити захисними розчинами. При необхідності вкрити прозорим лаком або найбільш подібним відтінком до природного.

Дерев’яні ліжка – комфортний та елітний елемент інтер’єру. При постійному догляді та дотриманні рекомендацій будуть слугувати багато десятиліть. При виникненні наведених вище проблем слід негайно зателефонувати компанії, яка виготовляла двоспальне ліжко на замовлення і фахівці оперативно вирішать проблему.

Компанія TREE-S виробляє ліжка на замовлення з натуральної деревини та масиву дерева різних порід, у тому числі і цінних порід. Деревина проходить обробку на європейському обладнанні та використовується для скріплення та оздоблення виробів якісна та міцна європейська фурнітура.

За бажанням клієнта можна виготовити односпальне ліжко, двоспальне ліжко на замовлення звичних стандартів або європейських стандартів розміру. Гарантія на готові ліжка компанія TREE-S дає від 5 до 20 років при виконанні правил щодо правильної експлуатації.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне