Гардеробна кімната: розкіш чи економія?

Гардеробна кімната: розкіш чи економія?

Опубліковано Чер. 30, 2021

Окрема гардеробна кімната економить значно більше простору у квартирі, ніж здається на перший погляд. Якщо поставити разом шафу з вітальні, кожної кімнати і окремо стоячі полички разом, можна здивуватись скільки місця все це займає. Порахувати собівартість виготовлення та монтажу окремих шаф також легко. Виділити саму маленьку кімнату у квартирі або будинку під гардеробну – полегшити життя родини.

Ціни на гардеробні кімнати під замовлення досить сильно плавають та мають широкий діапазон. Вартість буде залежати від матеріалів і способу реалізації проекту. Металоконструкції и висувні ящики, а також додаткові стильні аксесуари ведуть до дорожчання при реалізації. Варіантів монтажу гардеробних є декілька і всі вони відрізняються по тривалості, вартості виконання.

Як зекономити та не втратити якість?

Дане питання гостро стоїть при замовленні гардеробної кімнати за власним дизайном. Пропонуємо перелік корисних порад щодо доцільного використання ресурсів:

  • Замовити гардеробну, яка буде вмонтована в окрему нішу. Економія відбуватиметься за рахунок відсутності задніх та бокових стін, а також верхнього шару. Замість нього буде стеля. За бажанням можна монтувати у підлогу, а замість нижнього ярусу виготовити висувні ящики за розміром на замовлення.
  • Замінити перегородки з натуральної коштовної деревини на тонкі металеві трубочки. Їх розташовують вертикально та горизонтально, щоб отримати квадратні чи прямокутні секції. Далі вже потрібно прорахувати перед замовленням кількість відкритих полиць і кількість полиць з висувними ящиками. Як правило, нижні яруси заповнюють висувними ящиками, а верхні – залишають відкритими.
  • Виготовляти просту і зрозумілу конструкцію. Не треба зайвих відсіків під галстуки, брюки, костюми. Звичайні полиці та штанги впораються як найкраще. При монтуванні гардеробної з обох боків місця для одягу вистачить для великої родини. Якщо третю стіну гардеробної кімнати заповнити відкритими поличками під взуття і аксесуари – економія місця стане колосальною.
  • Відкриті полиці замість дверцят і висувних ящиків. Гардеробна кімната зазвичай прихована від сторонніх очей. Навіщо тоді закривати її вміст? Дверцята будуть лише заважити, а ящики буде потрібно багато разів відкривати кожен день, щоб знайти необхідну річ. Так прийде лише роздратованість від постійних пошуків.

Які існують гардеробні кімнати?

За потреби роль гардеробної кімнати у будинку або квартирі може виконувати спеціальне відведене місце. Відсутність маленькою кімнати чи ніши при плануванні сучасних новобудов трапляється часто. Дизайнери компанії Tree-S допоможуть вдало спланувати інтер’єр приміщення для розташування повноцінної гардеробної. В залежності від площини, виділеної під гардеробну буде напряму залежати комплектація.

Дизайн та функціональність кожної гардеробної розробляється окремо. Додаткові опції у вигляді дзеркал з підсвітленням, корзин для використаних речей і гладильних дощок обговорюються окремо. Підсвітлення у вигляді маленьких Led-лампочок  нагорі  по всьому периметру виглядає дуже красиво і сучасно. Якщо немає вікон – треба додатково потурбуватись про грамотну вентиляцію гардеробного приміщення.

Види гардеробних кімнат:

  • Панельні гардеробні. Являють собою вертикальні і горизонтальні тоненькі перегородки з легких дерев’яних матеріалів. У більшості випадків вони не мають задньої стінки і даху. Виготовляються як з повністю відкритим простором, так і з комбінацією ряду закритих дверцят з боковою вертикальною частиною для зберігання несезонних речей.
  • Корпусні гардеробні. Вважається класичним варіантом у системі зберігання речей. Виготовляються окремі модулі з якісної деревини з урахуванням вільного місця, легко встановлюються за потреби в іншій кімнаті. Не потребують додаткового монтування з демонтажем. Красиво виглядають, як частина інтер’єру кімнати.
  • Каркасні гардеробні. Відрізняються закритою з трьох боків модульною системою. Каркасні гардеробні мають бокові стіни, дах та підлогу. Закрита модульна система є пересувною, її можна замовити на колесищах і міняти розташування за потребою. Додаткові елементи вмонтовуються за бажанням клієнта. Кількість відкритого і закритого місця також регулюється від потреб замовника.
  • Вмонтовані гардеробні. Даний вид гардеробних має найнижчу вартість і водночас саму велику місткість. Верхні та нижні основи – відсутні. Економія простору досягається за рахунок повномірного заповнення від підлоги до стелі. Вмонтовані гардеробні можна підлаштувати під загальний стиль інтер’єру приміщення, зробивши її максимально непримітною.

Компанія з багаторічним стажем виготовлення меблів на замовлення Tree-S пропонує замовити власну гардеробну кімнату з натуральної екологічно чистої деревини. Гарантія на власні вироби – 2 роки.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне