Виробник плитних матеріалів Egger

Виробник плитних матеріалів Egger

Опубліковано Лют. 10, 2019

Одним з найвідоміших та найпотужніших європейських виробників плитних матеріалів для виготовлення корпусних меблів є австрійська компанія Egger. Ця назва – а компанія носить ім’я свого засновника – широко відома не лише в Європі. Її продукція знана і у Китаї, і в обох Америках. Заснована у 1961 р. у тірольському містечку Санкт-Йоган, у наші дні фірма має власні виробничі потужності у 6 європейських країнах: Австрії, Німеччині, Франції, Великобританії, Румунії, Росії, Туреччині. З 2017 р. починається будівництво нового заводу у США.
Головний слоган компаніі звучить так: «Ми розширюємо можливості дерева». Цей принцип, покладений в основу філософії компанії, є гарним свідченням того, як при розумному підході можна взяти максимум від природи з користю для людей і вигодою для компанії.

Чим цікаві матеріали Egger для українського споживача?

 • 1. Асортимент.

  Передусім, це найширший спектр матеріалів для меблів та ламінат для підлоги. Компанія випускає ламіновані деревинно-стружкові плити, МДФ, ламіновану ДВП, стільниці, меблеву крайку. Стандартні плити тільки в одній з колекцій – Євродекор – налічують 130 варіантів декору у поєднанні з певними сруктурами поверхні.

 • 2. Безпечність.

  Не зайве відзначити, что всі матеріали відповідають класу емісії формальдегіду Е1. Це означає, що вони безпечні для навколишнього середовища і можуть використовуватить для домашніх меблів.

 • 3. Міцність.

  Ламіновані ДСП від Egger мають високі показники щільності, а значить, меблі з такого матеріалу будуть більш надійними. Вони не розхитаються і не будуть розсипатись при спробі повторного монтажу, отже, служитимуть довше.

 • 4. Стійкість до пошкоджень поверхні.

  Ламіновані меблі не потребують складного догляду, достатньо звичайної вологої ганчірки або засобу для очищення поверхонь. Плита Egger має оптимальні показники стійкості поверхні до подряпин та стирання згідно з європейськими нормативами EN14322.

 • 5. Оригінальні декори.

  Автентичні структури деревоподібного плівкого покриття або МДФ плити з особливою лакованою поверхнею дають можливість реалізовувати найоригінальніші дизайнерські задуми. Колекція декорів містить як однотонні кольорові рішення, так і репродукції деревинних, мармурових та інших рисунків.

Отже, матеріали виробництва Egger – це один з кращих можливих виборів при виготовленні корпусних меблів.

©2022 TREE-S - меблі на замовлення в м. Рівне